Mavilacivert.com ve Ankara Tayfası'ndan çağrı

Adana Demirspor'un en etkili taraftar grupları arasında ter alan Ankara Tayfası ve Mavilacivert.com üyeleri çok önemli Sivas maçı öncesinde taraftara çağrı yaptı. İşte o çağrı;

Mavilacivert.com ve Ankara Tayfası'ndan çağrı

DEMİRSPORUMUZ İÇİN, "MAVİLACİVERT.COM.COM&ANKARA TAYFASI" İŞBİRLİĞİ ILE HAFTA SONU OYNAYACAGIMIZ SİVASPOR MAÇI ÖNCESİ PRİM İÇİN YARDIM TOPLUYORUZ.
 
KARINCA KARARINCA KATILIM SAĞLAMANIZI VE DUYURU YAPMANIZI RİCA EDERİM. 
 
KATKILARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
 
SAYGILARIMLA. ALPASLAN KUŞVURAN.
 
Adana Demirspor taraftarları olarak takımımızın ligde kalması için her türlü tepkiyi en hızlı şekilde göstermek için güdülenmiş durumdayız.
 
Aylardır paralarını alamayan futbolcular bir yanda. Bir ömür boyunca rızkını Demirspor’a ayıran taraftarlar diğer yanda.
 
Bizler futbolcuların emeklerine saygı duyuyoruz. Emeklerinin karşılığını almaları için her mücadeleye hazırız. Bizler de emeklerimizin karşılığını almayı herkesten çok hak ediyoruz.
 
Şimdi ortak paydada buluşup, son bir hamle daha yapma zamanı.
 

banner625
Karınca kararınca bir havuz oluşturup, topladığımız parayı futbolculara elden teslim edeceğiz. Biliyoruz onların yarasına merhem olmaz ama belki gönül yarasına iyi gelir.
 
Son ana kadar ne gerekiyorsa yapıp ligde kalmalıyız.
 
Kampanyamıza katılmak isteyenler isimleri ile birlikte aşağıdaki hesap numarasına aktarım yapsınlar lütfen. İsmini açıklamak istemeyenler aktarım yaparken lütfen bunu açıklama kısmında belirtsin.
 
Tercihimiz kişi başı en az 100’er TL toplamak ama durumum yok ve ben de olmak istiyorum diyene hayır diyemeyiz.
 
Mahmut Onur BİÇER
İş Bankası Zincirlikuyu Şubesi 1154 (şube kodu)- 668370 (hesap no) (İş Bankasında hesabı olanlar bu şekilde aktarım yapabilirler)
IBAN no: TR54 0006 4000 0011 1540 6683 70 (Diğer bankalardan aktarım  yapacaklar bu şekilde aktarım yapabilirler)
 
Ankara Tayfası&MaviLacivert.com
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 20:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz