banner654

Öztok: Demirspor’a Süper Lig yakışır

Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili adayı Cahit Öztok, bu sezon şampiyonluk parolası ile yola çıkan Adana Demirspor’un Kulüp Başkanı Sedat Sözlü’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Öztok: Demirspor’a Süper Lig yakışır

Ziyarette konuşan MHP Milletvekili adayı Cahit Öztok, “Şampiyonluk parolası ile çıktığınız bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Adana Demirspor’un hak ettiği yere gelebilmesi için şahsım olarak üzerime düşen ne varsa yaptım ve yapmaya devam edeceğim. Göreve yeni geldiniz, iyi işler yapıyorsunuz, çok çalışıyorsunuz. Bu azminizin, kararlılığınızın ve emeğinizin karşılığını İnşallah sezon sonunda alacaksınız. Başta kulübümüzün Sayın Başkanı Sedat Sözlü olmak üzere değerli yönetim kurulu üyelerine, teknik heyetimize ve futbolcularımıza başarılar diliyorum. Ve elbette ki Super Lig yolunda Demirspor’a her türlü desteği veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Sözlü’ye teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çıktığınız bu kutlu yolda öncelikle başarılar diliyorum. Adana Demirspor büyük bir camia, aldığımız sorumluluğun bilinci ile hareket ediyoruz. Sizin gibi değerli insanların kulübümüze verdiği destekleri biliyoruz. Spora destek veren siyasetçilerin hak ettiği yerlerde olması bizlerin en büyük arzusu” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2015, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz