Şerif Güler’e Y. Demirspor Forması

Yüreğir Demirspor yönetim kurulu başkanı İzzettin Turgut Adana Demirspor kulübü Başkanvekili Şerif Güler’e Forma hediye etti.

Şerif Güler’e Y. Demirspor Forması

Yüreğir Demirspor kulüp başkanı İzzettin Turgut, Şerif Güler, “yıllarca amatör küme takımlarına hizmet vermiş amatör takımların halinden anlayan arkadaşım. Her zaman sporun içinde bulunmuştur. Halende Adana Demirspor yönetiminde birlikte çalışıyoruz. Spor sevdalısı arkadaşımdır” dedi.
Adana Demirspor kulübü Başkan vekili Şerif Güler,”Sevgili kardeşim takımdaşım İzzettin Turgut’un bu nezaket ziyaretinden ve bu güzel forma jestinden dolayı teşekkür ederim. Ben Amatör kümede mücadele eden takımların ne zor şartlar altında ayakta durduklarını biliyorum. Aslında Amatör kümede takım başkanlarını kutlamak lazım. Uyuşturucu yaşlarının çok küçük yaşlara inmesi bu genç kardeşlerimizi spora yönlendirmeleri çok güzel bir olay. Tüm yönetici arkadaşlarımı kutluyorum çok iyi bir görev üstleniyorlar. Sevgili arkadaşım İzzettin Turgut’a da bu güzel forma jestinden dolayı da teşekkür ederim. Zamanım elverdikçe onların yanında olacağım” dedi.

banner560
 
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621