Seyhan Belediyespor Avrupa ve Dünya Şampiyonu

Gürcistan’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu olan Seyhan Belediyespor’un genç sporcusu Elif Aybüke Benli ile Macaristan’da düzenlen Kick Boks Dünya Kupasında 3. olan Ali Göktürk Benli Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

Seyhan Belediyespor Avrupa ve Dünya Şampiyonu

banner625
Sporun her kademesinde başarıları ile dikkatleri üzerine toplayan Seyhan Belediyespor’un genç ve yetenekli sporcuları katıldıkları Avrupa ve Dünya şampiyonalarında elde edilen kupaları bir bir ülkemize getiriyor.  15-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Gürcistan’ın Başkenti Tiflis’te düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda katılan Elif Aybüke Benli memleketine Avrupa Şampiyonu olarak döndü. 17-21 Mayıs 2017’de Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de düzenlen Kick Boks Dünya Kupasında ise Ali Göktürk Benli 3. olarak memleketi Adana’ya döndü. Ayaklarının tozu ile Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret eden Benli kardeşler verilen desteklerden dolayı Başkan Karalar’a teşekkür etti.  

“VERDİĞİMİZ DESTEĞİN KARŞILIĞI ADANA’YA GELEN KUPALAR OLUYOR”

Şampiyon sporcular Elif Aybüke Benli ve Ali Göktürk Benli, antrenörleri ve aynı azamda ağabeyleri olan Alparslan Benli ile birlikte Başkan Karalar’ı ziyaret ederken Başkan Zeydan Karalar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek verilen desteğin karşılığını Adana’ya gelen dünya ve Avrupa şampiyonluklarıyla gördüklerini söyledi. Başkan Karalar, “Ben kardeşlerimi tebrik etmek istiyorum. Bizler her zaman sporun ve sporcunun yanındayız ve olmaya devam edeceğiz. Verdiğimiz desteğin karşılığı dünya ve Avrupa şampiyonalarda elde edilen başarılar oldu.  Göğsümüzü kabarttılar hem şehrimizi hem ülkemizi en mükemmel şekilde temsil ettiler ben kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz