Seyhan Belediyespor Yeni Sporcular Kazandırıyor

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın alt yapıya verdiği önem sayesinde ülkemize yeni sporcular kazındırılmaya devam ediyor.

Seyhan Belediyespor Yeni Sporcular Kazandırıyor
banner560

Sadece futbol değil sporun her kademesinde faaliyet gösteren Seyhan Belediyspor’dan son olarak Can Aydın, Hentbol Yıldızlar Milli Takımı kapına çağırıldı.  Spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı hocası Atilla Aslan ile birlikte Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret eden genç sporcu Başkan Karalar’a teşekkür ederek hem Seyhan’ı hem de Adana’yı en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.

Sporun sadece futbol olmadığına vurgu yapan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sporun her kademesine destek verdiklerini ve Adana’daki yetenekleri Türk sporuna kazandırdıklarını ifade etti. Başkan Karalar “Spor sadece futboldan ibaret değildir. Sporun her kademesi güzeldir. Çünkü spor, sevgi, barış ve kardeşliktir. Spor insanları birleştirir. Adana’mız sporcu yönünden zengin ve değil yerinde ise cevherlerin olduğu bir kent. Biz de bu nedenle sadece futbola değil sporun her kademesine destek veriyor ve Adana’ya, Türkiye’ye yeni sporcular kazandırmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz desteğin karşılığını şüphesiz alıyoruz. Bunun son örneği Can Aydın kardeşimdir. Can, inşallah Türk Milli Hentbol Takımında önce ülkemizi sonrada Adana’mızı en iyi şekilde temsil edecektir. Ben kendisine başarılar diliyorum ”ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580