Suluca'ya Büyükşehir'den stadyum

Amatör spor kulüplerine ve amatör sporculara destek olan Büyükşehir Belediyesi, gençlere yönelik hizmetlerine devam ediyor.

Suluca'ya Büyükşehir'den stadyumbanner625

Son 2.5 yılda 21’i tribünlü 38 stadyum yapan ve amatör futbol kulüplerinin hizmetine sunan Büyükşehir Belediyesi bir stadyumda Suluca’ya yaptı.

Suluca’daki gençlerin ve amatör futbol takımlarının yararlanacağı stadyumda 600 kişilik koltuklu tribünün yanısıra soyunma odaları, hakem odaları ve diğer ihtiyaçların karşılanacağı bölümler bulunuyor.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, gençlere büyük önem verdiklerini ve gençlerin spor yapması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmalarını belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak her branştan amatör kulüplerin ve amatör sporcuların yanındayız. Sağladığımız destekle 113 bin 500 gencimiz spor yapıyor. Amatörlere desteğimiz bundan sonra da devam edecek. Çünkü biz terörün spor, sanat ve inançla önüne geçilebileceğine inanıyoruz” dedi.

Zihni Aldırmaz, Suluca’dan futbol sahası için talep geldiğini ve bu talebe olumlu yaklaştıklarını belirterek, “Şimdi bu sözümüzü yerine getirdik. Adanamıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2013, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz