Tamer Dağlı'dan Demirspor'a "Vakıf" ziyareti

Adana Demirspor Vakfı konusunda çalışmalarını hızlandıran Adana Demirspor Kulübü Yönetimini Adana Ak Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı tesislerde ziyaret etti.

Tamer Dağlı'dan Demirspor'a "Vakıf" ziyareti

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu ve Yönetim Kurulunun hazır bulunduğu ziyarette Adana Demirspor vakfı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Adana Demirspor Kulübü’nün kalıcı gelire ihtiyacı olduğunu belirten Tamer Dağlı “Türkiye’nin köklü takımlarından Adana Demirspor artık ayakları üzerinde durmalı. Vakıf konusundaki gelişmeleri yakından takip ediyorum. Çok önemli bir proje. Mavi lacivertli takıma bu konuda elimden gelen desteği vermeye çalışacağım”

banner625
Adana Demirspor’un bu sene iyi bir takım oluşturduğunu da belirten Dağlı “Adana’da oynana iki maçı stadyumda diğer maçları da televizyondan izledim. Gerçekten mücadele gücü yüksek bir takım kurulduğunu görüyorum. İnşallah verilen emekler neticesini alır Adana Demirspor’da hak ettiği yere yükselir”dedi
AK Parti Adana Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı’ya, ziyaretinden dolayı Başkan Mehmet Gökoğlu çiçek  takdim ederken kaptan Yiğitcan Erdoğan’da Adana Demirspor forması hediye etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz