TSYD Adana Şubesin'de seçim heyecanı

Ülke genelinde şube seçimlerini büyük oranda tamamlayan Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi'nin Olağan Genel Kurulu ise Çarşamba günü yapılacak.

TSYD Adana Şubesin'de seçim heyecanı

banner560
Derneğin Seyhan Nehri kıyısında bulunan İbrahim Nihat Geven Tesisleri'nde düzenlenecek olan genel kurul saat 13.00'te başlayacak. Bugüne kadar kurucu başkan Ekrem Acarçelik (merhum), Nihat Geven ve bugün için Adnan Poyraz'ın şube başkanlığı görevlerinde bulunduğu Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi'nin bugün gerçekleşecek olağan genel kuruluna tek listeyle gidileceği öğrenildi. Derneğin 20 yıldır üyesi olan gazeteci A. Kurtul Çakın yeni tüzük gereği listesini Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şube yönetim kuruluna teslim etti.
Yönetim kurulu üyesi Hakan Köker ile dernek müdürü Mehmet Önal, Çakın'ın yönetim kurulu asil ve yedek, denetleme kurulu asil ve yedek üyelerden oluşan listesini teslim aldı. Derneğin genel kurulu çoğunluk sağlandığı takdirde Çarşamba, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise çoğunluk aranmaksızın 14 Mart'ta yine dernek tesislerinde yapılacak. Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi Olağan Genel Kurulu'nda 65 üyenin oy kullanacağı bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz