TSYD Adana’dan Başkan Adalı’ya ziyaret

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi yeni yönetimi Türkiye Jokey Kulübü (TJK) Başkanı Serdal Adalı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi.

TSYD Adana’dan Başkan Adalı’ya ziyaret

Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşen ziyarette TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, Adalı’nın Adana’yı çok önemli bir göreve temsil ettiğini belirterek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.

GURUR VERİCİ

Adana’nın TJK için önemli bir şehir olduğunu söyleyen ve 2012-2015’de de bu görevde bulunan Başkan Serdal Adalı, “Daha öncede birçok Adanalı isim başkanlık koltuğuna oturdu. Bu gurur verici bir durum. Kulübümüz birlik ve beraberliğin hakim olduğu bir seçim sürecini geride bıraktı. Bundan sonra elbirliğiyle camiamız için çalışma zamanıdır” diye konuştu.

PLAKET VERDİ

TSYD Adana şube Başkanı Kurtul Çakın, Başkan Adalı’ya spora yaptığı katkılardan dolayı plaketini takdim etti. Ziyarete Başkan Çakın ile birlikte As Başkanlar Bora Erdem, Hasan Hüseyin Türk, Yönetim Sekreteri Hakan Köker, Sayman Tevfik Dinçkalmış, Yönetim Kurulu Üyeleri Ergun Kara ve İrfan İşisağ ile birlikte tesis müdürü Mehmet Önal katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz