TSYD'den geleneksel iftar yemeği

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak verilen iftar yemeğinde, TSYD üyelerinin yanı sıra davetliler bir araya geldi.

TSYD'den geleneksel iftar yemeği

İftar yemeğinde, bir süre önce yaşamını yitiren TSYD Üyesi ve Hürriyet Gazetesi Bölge Müdürü Sinan Tanyıldız’ın yanı sıra, geçmiş yıllarda aramızdan ayrılan TSYD Üyesi Çoban Yurtçu, Ekrem Acarçelik, Ali Hoşfikirer, Hüseyin Tamer, Peyami Safa Maracı ve Hamit Deste için Kur’an-ı Kerim’i güzel okumada Adana Birincisi olan Hacı Mehmet Tanç ile Mersin Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Mehmet Zeki Uyanık Kur’an-ı Kerim okunarak dualar edildi.


Katılımın yüksek olduğu iftar yemeğinde konuşan TSYD Adana Şube Başkanı A. Kurtul Çakın, amaçlarının, üyeler arasında kaynaşmayı sağlamak olduğunu belirtirken, “Böylesine anlamlı bir günde beraber olmak, dostluğu, arkadaşlığı pekiştirmek istedik.

banner625

Bu doğrultuda iftar yemeğimize katılan tüm üye ve misafirlerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Yakın bir zamanda aramızdan ayrılarak ebediyete uğurladığımız Sinan Tanyıldız Ağabeyimize de Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz