TSYD'den Kurtar Çakın'a plaket

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi'nin Genel Merkez Yönetim Kurulu'nun da katılımı ile Adana Divan Oteli'nde yapılan toplantısında Burhan Felek Gazetecilik ödülüne layık görülen TSYD üyesi Kurtar Çakın'a Adana Şubesi tarafından kutlama plaketi verildi.

TSYD'den Kurtar Çakın'a plaket
banner560

TSYD Adana Şubesinin ev sahipliğinde Adana Divan Oteli'nde yapılan gece  Şube Başkanı Adnan Poyraz'ın açılış konuşmasıyla başlarken TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir,  Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü'ne layık görülen gazeteci Kurtar Çakın'a TSYD Adana Şubesi tarafından hazırlanın kutlama plaketini verdi.
Başkan Tongsir, “Adana Şubemizin dayanışma içerisinde olması son derece mutluluk verici bir olay.  Böylesine anlamlı gecede böylesine anlamlı bir plaketi Kurtar Çakın'a vermekten mutluluk duyuyorum. Kurtar Çakın, Basın camiasındaki dik duruşu ile her daim örnek olmuştur. Tekrar kutluyorum" dedi.

Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü'ne layık görülen gazeteci Kurtar Çakın ile çok mutlu olduklarını söyleyen TSYD Adana Şube Başkanı Adnan Poyraz, son 3 yılda üye olan gazetecilere rozetleri takılırken Adana şubesi olarak her geçen gün daha da büyüdüklerini ve güçlendiklerini söyledi.look'tan gönderildi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner578