Valilik Kupası Trap yarışları sonuçlandı

Çukurova Avcılık-Atıcılık Spor Kulübü Derneği'nce bu yıl 7.si düzenlenen "Valilik Kupası Trap Ve Skeet Atıcılık Yarışması", Vali Mahmut Demirtaş'ın da katılımıyla gerçekleştirildi.

Valilik Kupası Trap yarışları sonuçlandı

Sarıçam Yücel Kılıçyaldır Atış Poligonu'nda gerçekleştirilen yarışmaya Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, Karataş  Kaymakamı Durmuş Gençer, dernek üyesi sporcular, davetliler ve vatandaşlar katıldı.

Vali Mahmut Demirtaş'ın skeet ve trap atışları yaptığı ve renkli görüntülerin yaşandığı yarışma, sporcuların çekişmelerine sahne oldu.

banner625
Yarışmalar sonunda Trap bayanlar kategorisinde dereceye giren Rana Alaskarova, Nur Seren Mutlutürk ve Günseli Kozan, Skeet bayanlarda Sema Nur Aladağ, Şükran Güler ve Yasemin Arabalı Keleş, Skeet büyük erkeklerde Okan Yüce, Muammer Gökahmetoğlu, Orhan Toklu, Skeet genç erkeklerde Seyhan Kaya, Özgür Arabacı, Ahmet Hakan Tuzcu, Trap genç erkeklerde Mustafa Avcı, Velil Ege Keten, Efe Özatlun, Trap yetişkin erkeklerde Hakan Yüzbaş, Ali ihsan Kaya ve Mehmet Bebek adlı sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Vali Mahmut Demirtaş, sporun her türlüsünü desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

Vali Mahmut Demirtaş, gelenekselleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen yarışmayı düzenleyen Çukurova Avcılık-Atıcılık Spor Kulübü Derneği Başkanı Ali Servet ve yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz