Yıldızlar Futbol Grubu Sezon Açılışını Yaptı

Sezon açılış töreninde konuşan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sporun önemine vurgu yaparak ülkeyi tekrar eski huzurlu günlerine döndürecek olan şeylerden birinin de spor olduğunu söyledi.

Yıldızlar Futbol Grubu Sezon Açılışını Yaptı
banner560

Başkan Zeydan Karalar, “Ben sizleri kutluyorum. Spor faaliyetleri insanları bir araya getiriyor. İnşalar arasındaki diyalogu daha sıkı hale getiriyor. Gerginleşen ülkenin barışa, kardeşliğe, huzura ve birlikteliğe ihtiyacı var. Bu spor turnuvaları sayesinde aslıda bunu da sağlamış oluyoruz. Daha çok bir araya gelerek daha çok birbirimizi severek… Burada birlikte yaşayan insanların bundan sonra husumet yaşaması çok zor olur. Umarım tüm Türkiye barış ve huzur ortamına tekrar döner. Görüyorsunuz her gün şehit var. Bu ülke eksik olan huzur… İnşallah ülkemize tekrar huzur gelir hepimiz tekrar mutlu oluruz” ifadelerini kullandı.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, konuşmanın ardından hazırlık müsabakasının başlama vuruşunu yaparak Yıldızlar Futbol Grubu’nun sezon açılışını yaptı. Başkan Karalar, başlama vuruşunun ardından gerçekleşen hazırlık müsabakasını Yüreğir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem Ulu ile birlikte izledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580