Yılmazel, Azeri Judocuları kabul etti

Adana Gençlik Hizmetleri BağlantıSpor Şube Müdürü ve İl Müdür Vekili Halit Yılmazel, Adana’ya 4 günlük kamp için gelen Azerbaycanlı minik ve yıldız judocuları makamında kabul etti.

Yılmazel, Azeri Judocuları kabul etti

Azerbaycan ve Türkiye’nin bir bütün olduğuna vurgu yapan Yılmazel, konuşmasında şunları kaydetti. 

banner625
“Azeri sporcu kardeşlerimizin ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Her ne kadar ayrı topraklarda da yaşasak, biz onlarla aynı kanı taşıyan öz kardeşleriz. O nedenle bu ziyaret bir anlamda kardeşlerin buluşmasıdır. Her zaman kardeşlerimizin yanında olduğumuzun da bilinmesini istiyorum. Ben minik ve yıldız sporculardan oluşan kafilemizin ilerleyen yıllarda başarılarının artarak devam etmesini temenni ederken, başta antrenörleri Vahit Tarverdiyev olmak üzere tüm sporcularımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Tarverdiyev: “Halit Yılmazel’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz”

Ziyarette konuşan Azerbaycan minik ve yıldız judo takımının antrenörü Vahit Tarverdiyev, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel ve tüm Gençlik Spor Personellerine teşekkür etti. Tarverdiyev, “Bize kucak açan, Adana’da adeta evimizdeymiş gibi hissettiren Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz