Yüreğir Demirspor Tesisini istiyor

1.Amatör kümede mücadele eden Yüreğir’in 1. amatör kümesinde mücadele eden Demirspor’u sezona kötü başlamasına rağmen, Gençlerden kurulu mütevazi kadrosu ikinci haftada toparlanarak Renkdaşları olan Aladağ Demirspor’u 6-1 gibi farklı bir skorla yenmesine rağmen temkinli davranıyor.

Yüreğir Demirspor Tesisini istiyor

Yüreğir Demirspor Kulübü antrerönü Kadir Boz,”Henüz ligin başı sezon başında böyle inişli çıkışlı skorlar alınabilir, Biz yönetim kurulu ve futbolcu ekibimizle kendimize bir hedef koyduk, hedefimiz her şeyden önemlisi bu sezon ligde kalmak. Çok zorlu bir guruptayız. Bu sezon tüm maçlar çekişmeli geçecek. Grubumuz adeta ateşten gömlek gibi. Yeni seçilen ASKF yönetimi iç saha maçlarımızı sahamızın futbol oynamaya elverişsiz olduğunu söylediler onlara katılmamak elde değil.

banner560
Şunu da unutmamak lazım biz geçtiğimiz sezon tüm iç saha maçlarımız o sahada oynadık. Sahamızın bir an önce bakımının yapılmasını iç saha maçlarımızı kendi sahamızda oynamamızı istiyoruz. Umarım yetkililer bu sesimize kulak verirler. Geçtiğimiz iki sezon önce tesisimiz elimizden alında. Çok acil bir tesise ihtiyacımız var biz gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak için kısıtlı hatta olmayan imkanlarımızla elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Bizim çok acil TESİSE İHTİYACIMIZ VAR” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner621