Muhtarlar'dan Andıl Caddesindeki çalışmalara destek

Kozan Belediyesi’nin Andıl Caddesindeki çalışmalarına merkez mahalle muhtarlarından destek geldi

Muhtarlar'dan Andıl Caddesindeki çalışmalara destek

Çanaklı Muhtarı Cengiz Ayhan, Bağlar Muhtarı Kadir Bursal ve Türkeli Muhtarı Hüseyin Bozkurt belediyenin çalışmalarını yerinde inceledi.

Kozan Belediyesi Şantiye Şefliği’nin Andıl Caddesindeki çalışmaları 15 Şubatta başlamıştı. Ekipler çalışmalar kapsamında cadde üzerinde yol genişletme, kavşak ve kaldırım yapımı, yağmur suyu drenaj hattı, parke ve bordür döşeme, asfaltlama ve ışıklandırma yapacak.

banner625

Ekiplerin aralıksız devam eden çalışmalarını Kozan Belediyesi Başkan Yardımcısı Cengiz Yeşiloğlu yakından takip ediyor. Çalışmaları yerinde incelemek üzere dün de merkez mahalle muhtarları ekipleri ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Yeşiloğlu muhtarlara Andıl Caddesinde hayata geçirilecek projeler hakkında kapsamlı bilgi verdi.

Merkez mahalle muhtarları, Andıl Caddesinde yoğun bir trafik akışı olduğuna dikkat çekti. Cadde üzerinde yapılacak hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar Cengiz Ayhan, Hüseyin Bozkurt ve Kadir Bursal Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’e ve ekiplerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2018, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz