banner654

Yüreğir'de konut satışları başlıyor

Yüreğir Belediyesi tarafından Atakent Mahallesi'nde yaptırılan konutlardan 177 adeti açık ihale yöntemiyle satışa çıkıyor.

Yüreğir'de konut satışları başlıyor

26 Temmuz ile 01 Ağustos tarihleri arasında Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Ev almak isteyen  vatandaşlar  2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35/c maddesine göre 135 bin Türk Lirası muhammen bedelle ihaleye girebilecekler. Söz konusu konutların ihalesine ilişkin şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde Yüreğir Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde görülebilir ve temin edilebilir. Şartları öğrenmek isteyen vatandaşlar www.yuregir.bel.tr  adresini ziyaret edebilirler.Satış işlemleri 4 gün sürecek.

banner625
Satışı yapılacak olan konutların içerisinde her türlü sosyal donatıların olduğunu ve piyasanın altında ihaleye çıkarak vatandaşların ev sahibi olmasını istediklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ''Atakent Mahallesine yapılan konutlarımızın içerisinde kapalı yüzme havuzu ve spor salonu, kreş, çocuk oyun alanları ve 55 dönüm alan üzerine kurulu park ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Belediyemiz bu satışlarda kar amacı gözetmemektedir. Bütün amacımız dar gelirli vatandaşlarımız ev hayaline gerçekleştirsin ve sıcak bir yuvaya kavuşsun istiyoruz. Bunun için Yüreğir'de yeni yaşam alanları oluşturuyoruz.'' şeklinde konuştu.

Konut satışlarının 4 gün devam edeceğini belirten Başkan Çelikcan ''Hangi konutun ne zaman satılacağının duyurusu  www.yuregir.bel.tr  adresinden yapıldı. Bütün vatandaşlarımız almak istediği konutlara başvurabilirler.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 18:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim kara
İbrahim kara - 8 ay Önce

Emekliyim önden peşinat ne kadar ödeyecegim, aylık ödemeler banka kıredisimi kullanacağım, tel 05469632305

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz