İKLİMLENDİRME DE EN UYGUN ÇÖZÜMLER

FujiPlus Klimalarla Her Alana En Uygun İklimlendirme Çözümleri

Klimalar, hem ticari işletmeler hem de evler için vazgeçilmez iklimlendirme cihazları olarak günlük hayattaki yerini almıştır. Sektörün önde gelen isimlerinden FujiPlus, zengin ürün portföyünde yer alan ve her ihtiyaca cevap veren klima çeşitleri ile evden ofise, ticari işletmelerden ibadethanelere kadar her yerin kolayca iklimlendirilmesini sağlar. Hem soğutma hem de ısıtma işlevini birlikte sunan klima modelleri, dört mevsim boyunca tüm iç mekanlarda istenen ısı konforuna ulaşmayı mümkün kılar. Bütçe ve doğa dostu A sınıfı enerji verimliliğine sahip modelleri, enerji maliyetlerinin de düşmesini sağlarken performansından ödün vermeden kapalı mekanların tam istenen şekilde ısıtılmasına ya da soğutulmasına olanak tanır.

Ortam Isısını Koruyan Hava Perdesi Klima Modelleri

FujiPlus, son teknolojilerin dahil edildiği hava perdeleriyle sadece ofis ve işyerlerinde değil, konutlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Hava perdeleri ticari işletme ve mağazalarda ortam ısısını korumak amacıyla kullanılırken evlerde ise nemi ve kokuları gidermek için tercih edilebilir. Özellikle ısıtılması yüksek maliyet gerektiren hastane, restoran, mağaza, AVM, market ve otel gibi işletmelere yerleştirilen hava perdeleri iki ortam arasındaki izolasyonu sağlar ve ısı kayıplarını önlemeye yardımcı olur. Hava perdesi, hava sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde maksimum verimlilik sağlar. Ev tipi hava perdeleri ise, pencere üzerine monte edilerek kullanıldığında perdeleme özelliği ile dışarıdan gelen egzoz gazı, duman toz gibi kirleticilerin içeriye girmesini engeller. Hava perdeleri, kombiyle ısıtılan konutlarda içeride oluşan kirli havayı da fanıyla dışarı atar. Özel bakım gerektirmeyen bu cihazlar son derece zahmetsiz kullanılır. Hava perdeleri, ısıtıcılı ya da ısıtıcısız olmak üzere çeşitlere ayrılır. Dikey veya yatay formda sabit bir hız ile hava üfleyen cihazlar, iki farklı ortam arasındaki hava geçirgenliğini engeller. Ürünler, 90 BTU ile 200 BTU aralığında değişen kapasitelere sahiptir.

Ayaklı ve Tavan Klimaları ile Ticari İşletmelerde Etkili İklimlendirme Çözümleri

Ayaklı klima olarak da adlandırılan FujiPlus silindirik salon tipi klimalar, 24000 BTU kapasite ile üretilmiştir. Tam DC inverter kompresörünün entegre edildiği bu modeller, hava kanalının optimize edilmiş tasarımı sayesinde 20 metre mesafeye kadar uzanan dört boyutlu hava sağlar. Wi-Fi özelliği ile akıllı telefonlardan kolayca yönetilebilen ayaklı salon tipi modeller zeminde kullanılacak biçimde tasarlanmış, kompakt, ergonomik ve dikey duruşlu cihazlardır. Bu klimalar, 60 saniyede güçlü ısıtma sunarken 30 saniyede turbo soğutma performansı sergiler. FujiPlus’ın tavana veya alçak duvara monte edilebilecek şekilde tasarlanan tavan kliması modelleri ise dar alanlarda bile konforlu iklimlendirme olanağı sunar. Yüksek performansının yanı sıra sessiz çalışma özelliğine de sahip olan tavan tipi modeller, yüksek ısı transferi sunan mavi hidrofil yapısı ile enerjiden tasarruf sağlarken, 6 katmanlı paslanmaz dış ünitesi ile korozyona, toz ve kirlere karşı son derece dayanıklıdır. Cihazlar, otomatik yeniden başlatma özelliğiyle elektrik kesintilerinde en son ayarı hafızada tutar ve elektrik geldiğinde ise hafızadaki modda çalışmaya devam eder.

Duvar Tipi ve Multi Klima Modelleriyle Ev ve Ofislerde Güçlü İklimlendirme

FujiPlus duvar tipi klimalar, duvara monte edilerek kullanılan ve en çok tercih edilen modellerindendir. 9000 BTU’dan 24000’BTU’ya varana kadar geniş bir kapasite seçeneği sunan bu modeller, yüksek enerji sınıfına dahildir ve enerjiden tasarruf sağlar. FujiPlus duvar klimaları; New Sakura, Kyoto, Shina, Nebula, Black Nebula, Air ve İro serisi olarak sıralanabilir. Her bir ürün, farklı özelliklerin yanı sıra farklı kullanıcı deneyimleri sunar. Ürünler modeline bağlı olarak; sessiz çalışma, DC inverter kompresör, Wi-Fi, dört boyutlu hava salınımı, akıllı temizleme akıllı uyku modu, zamanlama, turbo soğutma, süper iyonizer vb fonksiyonel özelliklerle üretilmiştir. Duvar klimalarının çoklu sistem olan modellerine ise multi sistem klimalar denir. Bu modeller 8 adet iç ünitenin entegre edilebildiği modeller olup tek bir dış ünite ile çalışır. Mono split duvar klimalar ile aynı özelliklere sahip olan multi modellerin farkı, çoklu olması ve her odada bir diğerinden bağımsız ısı konforu sunmasıdır.

Siz de iş yeriniz ya da eviniz için yüksek performanslı ve ekonomik iklimlendirme çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız, FujiPlus’ın bütçe dostu klima fiyatları ile satışa sunduğu tüm modelleri hemen inceleyebilirsiniz. Dilerseniz, ev veya işletmelerinize en uygun modeli seçmek için ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

ATB'den, ATO'ya "Adana İçin Her Şeyi Birlikte Yaparız" ATB'den, ATO'ya "Adana İçin Her Şeyi Birlikte Yaparız"