banner750

iPhone 6 merakla bekleniyor

Apple'ın yeni amirali iPhone 6'nın sadece ekranı büyük olmayacak...

iPhone 6 merakla bekleniyor
banner686
Ercan Uğurlu / Chip - iPhone 6, bu yılın en çok beklenen ceplerinin başını çekiyor. Apple'ın yeni cebinde ekranın daha büyük olup olmayacağı veya yeni teknolojilerin denenip denenmeyeceği büyük merak konusu. Ortaya çıkan yeni görüntüler de merak arttırıcı cinsten. Yoksa yeni iPhone'un ekranını eskisine nazaran daha büyük beklerken bir de "kavisli" mi olacak?
Evet, ortaya yeni çıkan görüntüler yeni iPhone'un ekranının kavisli olacağına işaret ediyor. Bu haber ne kadar doğru, elbette tartışılır. Ancak sızan yeni görseller, iPhone 6'nın hem ön hem de arka yüzünden detayları ortaya koyduğunu iddia ediyor. Hem ön hem arka yüzeyinde, dışarıdan içeriye doğru yükselen kavisli bir yapıyı benimsendiği açıkça görülen yeni iPhone, yine ana butonunu sarı renkli daire içinde kullanıcılara sunuyor.
Arka yüzeyinde de pek detay belirmeyen iPhone 6'nın büyük ekranın yanı sıra bir de kavisli olup olmayacağını net olarak henüz bilmiyoruz. Ancak Apple'ın yeni iPhone'da ekranla ilgili bir sürprizle karşımıza çıkacağı konusunda hemfikiriz.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER