Göger, esnafın taleplerini Çelik'e iletti!

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Adana ESOB) Başkanı Niyazi Göger, AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik'i ziyaret ederek, esnaf ve sanatkarların sorunları, çözüm önerileri ve taleplerini içeren rapor sundu.

Göger, esnafın taleplerini Çelik'e iletti!
banner686

AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen görüşmede, Birlik Başkanı Niyazi Göger başkanlığındaki heyette, Başkanvekili Ünsal Perçin, Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Bulat, Denetim Kurulu Başkanı Kenan Çakmak, Mahrukatçılar Odası Başkanı Cengiz Kozacıoğlu ve Genel Sekreter Hatice Yıldız da hazır bulundu.

Pandemi nedeniyle tüm dünyada ekonomik tabloların değiştiğini dile getiren Başkan Niyazi Göger, "Pandemiden en fazla etkilenen kesim ekonomimizin can damarını oluşturan esnaf ve sanatkarlarımız oldu. Ancak, bu süreçte devletimizin aldığı ekonomik tedbirler, devreye alınan destek paketleri ve sosyal yardımlar pandemi sürecinde esnaf ve sanatkarlarımıza rahat bir nefes aldırdı. Bu zor dönemde esnaf ve sanatkarımıza destek veren başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan beyefendi olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımız Ömer Çelik beyefendi ve emeği geçen herkese esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçte desteklerin kapsamı daha da genişletilerek esnafımıza can suyu olacaktır" dedi.

AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik'e, gerek yapılan istişareler, gerekse esnaf ziyaretleri neticesinde tesbit edilen sorunlar, çözüm önerileri ve esnafların taleplerini de ileten Birlik Başkanı Niyazi Göger, "Bugüne kadar her zaman esnaf ve sanatkarımızın yanında olan, sorunların çözümü için bizlerden desteğini esirgemeyen Genel Başkan Yardımcımız Ömer Çelik beyin, desteği esnafımıza güç vermiştir. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı, yönetimi ve üyeleri olarak bizlerin de her zaman, esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olan, destek veren başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan beyefendi olmak üzere, Genel Başkan Yardımcımızın, devletimizin, milletimizin, yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceyhanlı
Ceyhanlı - 4 hafta Önce

Yazıyı okuyunca başkanın esnaflarla ilgili sorun falan iletmediği anlaşılıyor.
Başkan, hükümetin esnafın tüm sorunlarını çözdüğünü bundan sonra da çözeceğine inandığını söylemiş
bol bol teşekkür etmiş, sureti haktan görünmüş, el etek öpmüş.
Belkide esnafın sorunlarıyla uğraşmak yerine her devrin adamı olmak, güce biat edip rahat etmek daha doğru bir davranış.

Yunus
Yunus - 4 hafta Önce

Bu tip görevlere hak arayan sorgulayan haksızlıklardan rahatsız olan ve korkmayan insanlar getirilmelidir.Kendi koltuğunu düşünen söylersem belki benim için iyi olmaz diye düşünen kişilere bu tip sorumluluklar verilmemelidir.

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz