banner834

Gönül Kahvesi Turgut Özal’da açıldı

Gönül Kahvesi “Herkes bir gün Türk Kahvesini içecek” sloganıyla Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in de katılımıyla Turgut Özal Bulvarında açıldı.

Gönül Kahvesi Turgut Özal’da açıldı

İşletmeciliğini Ömer Atik, Yusuf Uçar ve Ömer Ümran Durmuş’un yaptığı Gönül Kahvesi dikkat çeken konsepti ve iddialı kahvesiyle ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Seçkin davetlilerin katıldığı açılışta kurdeleyi Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kesti. “Hayırlı olsun” temennisiyle açılışı gerçekleştiren Başkan Çetin genç girişimcilere başarılar diledi.

 Açılışa katılan konuklar Gönü Kahvesinin özel kahvesini tadımlama imkânı bulurken, rahat ortamda dostlarıyla sohbet etme imkânı buldu. Genç işletmeciler Ömer Atik, Yusuf Uçar ve Ömer Ümran Durmuş misafirleriyle tek tek ilgilendi.

GOURMET İLE ÖZEL MENÜLER

Gönül Kahvesi İşletmecileri genç girişimciler eş zamanlı olarak Pizza ve Burger lezzetlerinin yer aldığı Gourmet’i de açtı. Gourmet,  Pizza ve Burger çeşitleriyle damak zevkine hitap ediyor. İşletmeciler Atik, Durmuş ve Uçar kahve keyfi ve et ürünlerini tatmaları için tüm vatandaşları Turgut Özal Bulvarında Gönül Kahvesi ve Gourmet’e davet etti. 

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2021, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841