banner750

Madeni sanatkarlar Konya Fuarı'nda

Adana ESOB’a bağlı Adana Madeni Sanatkârlar, Tornacılar ve Kaynakçılar Esnaf Odası Yönetim Kurulu ve Üyeleri, KONMAK, KONELEX ve İSKON Fuarı’na katıldılar.

Madeni sanatkarlar Konya Fuarı'nda
banner686

TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından TİAD Takım Tezgâhları Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliği,  Ekonomi Bakanlığı, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in sağladıkları destekler ile KTO - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde hazırlanan KONMAK 2014 Konya 11.Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Yan Sanayileri, Ekipmanları, Delme Teknolojileri, Malzemeler ve El Aletleri, Hidrolik ve Pnömatik Fuarı,  İSKON 2014 Konya 9. İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç ve Lojistik Fuarı ile KONELEX 2014 Konya 9. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi ve Otomasyon Fuarı’na, Oda Başkanı Abdusselam Mortepe, Başkan Yardımcıları Veysel Bulat ve Zekeriya Keskin, Muhasebeci Güray Bideratan, Genel Sekreter Derya Yeterşans ve odaya mensup üyeler katıldılar. 

 

Konya'ya giden Adana Madeni Sanatkârlar heyeti fuar alanında sergilenen yerli ve yabancı makine ve ekipmanları ilgiyle izledi. Fuar alanında ayrıldıktan sonra şehir merkezindeki Mevlana Türbesi’ni de ziyaret eden üyeler; geleneksel hale gelen fuar gezilerinin bilgi ve becerilerine olumlu yönde katkı yaptığını,  imalatçı firmalarla bağlantı kurularak yeni makineleri tanıma ve alma fırsatı bulduklarını dile getirerek yönetim kurulu başkan ve üyelerine teşekkür ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2014, 10:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER