banner733

Nermin Bezmen İŞKAD’ın konuğu oldu

Adana İş Kadınları Derneği 15.yıl kutlamaları kapsamında , ünlü yazar Nermin Bezmen’i konuk ederek söyleşi ve imza günü düzenledi.

Nermin Bezmen İŞKAD’ın konuğu oldu
banner686

Bu yıl 15. Yıl etkinlikleri kapsamında birçok proje ve çalışma yürüten  Adana İş Kadınları Derneği etkinlikler kapsamında ünlü yazar Nermin Bezmen’i okurlarıyla buluşturdu. Nermin Bezmen, kitabını imzalarken, okuyucularıyla mini sohbetler de yaptı. Bezmen’e özellikler Kurt ve Seyit dizisi hakkında sorular soruldu. İşkad üyelerinin dışında bir çok Bezmen hayranıda imza gününe ilgi gösterdi. Nermin Bezmen, yıllar önce aldıkları kitapları bile imza gününe getirerek imzalatmak isteyen okurlarla duygulu anlar yaşadı.

İmza günü sonrası Yazar Nermin Bezmen'e davetlerine katıldığı için teşekkür eden ve günün anısına çeşitli hediyeler sunan İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen, "Bugün, ülkemizin geçmişine ışık tutan romanları ile ünlü olan yazarlarımızdan biri olan Nermin Bezmen'i ağırlamanın mutluluğu içindeyiz. 15. Yıl kutlamalarımız içerisinde düzenlediğimiz bu imza günü ve söyleşi dışında bu tür etkinlikler yıl boyunca alanında uzman isimlerin katılımıyla devam edecek" dedi.

Türkmen daha sonra katılımlarından ve katkılarındın dolayı Nermin Bezmen’e teşekkür plaketi verdi. 

banner625
 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2014, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz