Olmuksan IP'den Adana aşevlerine bağış

Olmuksan International Paper, Türkiye'deki KOVİD-19 mücadelesine destek vermek için Temel İhtiyaç Derneği'ne Adana'daki aşevlerine dağıtılmak üzere 15 bin kutu bağışladı.

Olmuksan IP'den Adana aşevlerine bağış
banner686

Olmuksan International Paper, KOVİD-19 pandemisinde insanların kritik öneme sahip ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti. Yarım asrı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle Türkiye'de oluklu mukavva ambalaj sektörünün öncü şirketlerinden Olmuksan IP; insanların temel ihtiyaçlarına adil ve eşit şekilde ulaşabilmesi için çalışmalar yürüten Temel İhtiyaç Derneği'ne (TİDER) Adana'da dağıtılmak üzere 15 bin kutu bağışladı. Bu kutularla, ihtiyaç sahibi ailelere besleyici gıda dağıtıldı.

banner625

Olmuksan IP Genel Müdürü Yılmaz Selçuk konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Yaşanan küresel salgın, Türkiye genelinde sayısız ailenin yaşamını ve geçim kaynaklarını zora soktu. Biz de Olmuksan IP olarak harekete geçmek istedik. Oluklu mukavvadan imal ettiğimiz ürünlerimiz, tüm dünyadaki tüketiciler için gıda, ilaç, hijyen ürünleri ve acil durum malzemelerinin üretimi ve dağıtımı için gerekli olan tedarik zincirinin önemli bir parçası. Fabrikalarımızın olduğu Adana, İzmir, Bursa ve Gebze illerinde TİDER'e toplam 54 bin kutu bağışladık. Tüm bu süreçte kutu fabrikalarımızdaki üretim hatlarında güvenli ve özverili bir şekilde çalışan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz