banner733

Seyhan Belediyesi'nden vergi uyarısı

Seyhan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini zamanında yatırmaları uyarısında bulunuldu.

Seyhan Belediyesi'nden vergi uyarısı
banner686
Seyhan Belediyesi, işyeri ÇTV ve emlak vergisinde birinci taksit son ödeme tarihinin 31 Mayıs Cumartesi günü sona ereceğini açıkladı. Seyhan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini zamanında yatırmaları uyarısında bulunuldu.

 

VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK OLACAK

Seyhan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri, son ödeme tarihine kadar veznelerde bir yoğunluk yaşanabilme ihtimaline karşın veznelerin hafta sonları da açık tutulacağı bildirildi. Bu arada ödemelerin Belediye Hizmet Binasındaki vezneler ile birlikte Seyhan Tapu Müdürlü içerisinde bulunan Seyhan Belediyesi'ne ait veznelere de ödeme yapılabilecek.

banner625
 

İNTERNET ÜZERİNDEN ÖDEME KOLAYLIĞI

Seyhan Belediyesi, bilişim teknolojisinin imkânlarını vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde işlem yapabilmeleri için kullanmayı sürdürüyor. Emlak Vergisi ve İşyeri ÇTV borç tutarını belediyenin www.seyhan.bel.tr adresli internet sitesinden öğrenebilen vatandaşlar kredi kartlarıyla da ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2014, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz