banner733

"SGK İnsanların Güven İçinde Yaşamasını Sağlıyor"

" Sosyal Güvenlik Haftası " kutlamaları etkinlikleri kapsamında, SGK Adana İl Müdürü Bilal Canpolat, Seyhan Sosyal Güvenlik Merkezi Merkez Müdürü Ali Yıldız ve İnsan Kaynakları Şefi Meral Kaya AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü’yü makamında ziyaret etti.

banner686
SGK yöneticileri, Başkan Sütcü ve SGK'ya uzun yıllar müfettişliğin yanı sıra Adana ile İzmir İl SGK Müdürü olarak hizmet veren ve halen AOSB'ni genel sekreterlik görevini yürüten Mustafa Keskin ile görüştüler.

Sigorta Bilincinin Oluşturulması Son Derece Önemli

banner625
AOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sütçü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, insanların hayatları boyunca yaşam kalitesini etkileyen en önemli unsurun sosyal güvence olduğunu, bu güvencenin sağlanmasında da SGK'nin önemli bir işlevinin olduğunu söyledi.
 Bu haftanın amacını ve yapılan faaliyetlerin son derece yerinde bulduğunu kaydeden Sütçü,  “SGK gibi güvenilir kurumların olması insanların güven içerisinde yaşamasını sağlıyor. Çalışanlar ve işverenler açısından sigorta bilincinin oluşturulması son derece önemlidir" dedi.
Başkan Sütcü, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı kurumlarının birleşerek SGK çatısı altında toplanmasının iş ve işlemlerin hızlanmasını sağladığını, bir işveren olarak da bunu memnunlukla karşıladığını belirterek, " Bu sayede artık vatandaşa çok daha iyi hizmet veriliyor. Bu anlamda başarılı çalışmalarınızın devamını diler, SGK Haftanızı kutlarım" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2014, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz