Sönmez'den Kıraç için başsağlığı mesajı

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkan Yardımcısı, Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (Çukurova SİFED) ve Adana Sanayici İş Adamları Derneği (ADSİAD) Başkanı Süleyman Sönmez, gerek iş dünyasına gerekse eğitime sunduğu katkılarla bilinen Suna Kıraç’ın vefatından dolayı büyük üzüntü duyduklarını bildirdi.

Sönmez'den Kıraç için başsağlığı mesajı
banner686

Sönmez yaptığı açıklamada, uzun süredir ALS hastalığıyla mücadele eden Suna Kıraç’ın, kuruluş döneminden 2010 yılına dek Koç Holding bünyesinde örnek bir iş insanı olarak görev yaptığını anımsattı.

banner625

Cumhuriyet değerleriyle yetişen Suna Kıraç’ın iş yaşamının yanı sıra toplumsal yaşamda da etkin roller üstlendiğini aktaran Sönmez, “Sayın Suna Kıraç’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Büyük Önder Atatürk’ün idealindeki Türk kadınını temsil eden Suna Kıraç, yaşamı boyunca Türkiye’de sanayi, eğitim, kültür ve sanat alanlarına önemli katkılar sunarak, toplumun tüm kesimlerinin takdirini kazanan örnek bir insan olarak belleklerimizde yaşayacak. Koç Üniversitesi, Koç Okulu ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın kuruluşuna da öncülük eden Sayın Suna Kıraç’a Allah’tan rahmet, başta Koç ve Kıraç ailesi olmak üzere tüm sevenlerine ve halkımıza başsağlığı ve sabır diliyoruz. Mekanı cennet olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner732

cyberturk.biz