Vali Demirtaş ve Başkan Aydar Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesinde

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Adana Valisi Mahmut Demirtaş ile Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi ve Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi alanında incelemelerde bulundu.

Vali Demirtaş ve Başkan Aydar Ceyhan Enerji İhtisas Bölgesinde
banner686

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, alt yapı çalışmalarına başlanacak olan Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi arazisi ile yatırım çalışmaları devam eden bölgede incelemelerde bulundu. Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz ve Ticaret Odası Başkanı Şeref Can’ın hazır bulunduğu incelemede Vali Demirtaş gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Ceyhan Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesindeki çalışmaları inceleyen Adana Valisi Mahmut Demirtaş, dünyanın enerji koridoru olma özelliğiyle stratejik bir öneme sahip olan Ceyhan’da kurulma çalışmaları devam eden Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi’nin tamamlandığında Adana’nın, bölgenin ve ülkenin enerji sektöründeki konumunun önemli bir ivme kazanacağına dikkat çekti.

Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, “İlçemiz için son derece önemli bölgemizin gelişmesi, yatırımların önünün açılması ve gençlerimize yeni iş sahaları açılması münasebeti ile büyük önem arz etmektedir. Şehrimizde yer alacak yeni yatırımlar ve tesislerle; Bölgemiz ve ülkemiz enerji sektörüne önemli katkılar sağlayacak olan Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi'nde sayın Valimiz Mahmut Demirtaş, Ceyhan Kaymakamımız Bayram Yılmaz ve Ticaret Odası Başkanımız Şeref Can ile ilencelemelerde bulunduk.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER