banner735

10 Avukat ruhsatnamesini aldı

Adana Barosu’nda staj dönemini başarıyla tamamlayan Av. İpek Dirim Kara, Av. Merve Kübra Özdemir, Av. Musa Soysal, Av. Serpil Tör, Av. Fatih Arı, Av. Özge Pehlivan, Av. Hüseyin Boğa, Alpaslan Uçmak, Av. Menekşe Yağmur Boran ve Av. Gizem Çelikten Başkanlık odasında farklı günlerde gerçekleşen törenlerle meslek yemini ederek, cübbelerini giydikten sonra ruhsatnamelerini aldılar.

10 Avukat ruhsatnamesini aldı
banner686

Salgın hastalık koronavirüsten ötürü sosyal mesafe,  izolasyon kuralları ve kısıtlı katılımla yapılan törenlerde genç avukatlara cübbelerini Baro Başkanı Av.Veli Küçük ile birlikte Kaymakam Muhammed Usame Soysal, Av. M. Turan Özer, Av. Gamze Gül Özkan, Av. Orhan Toklu, Av. Tunay İlkkılıç, Av. Sabahattin Gümüş ve Av. Kemal Uğur Kara giydirdi.  Baro Başkanı Av. Veli Küçük, törenlerde yaptığı konuşmada genç meslektaşımızın bugünlere gelmesinde katkısı olan emekleri olan ailelerini, büro avukatlarını ve staj komisyonumuzu kutladı. Staj komisyonun başarılı çalışmalara imza atmasını anlattı. Genç meslektaşlarının staj döneminde edindikleri bilgilerin kendilerine yararlı olacağına inandığını ifade etti. Bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi.

banner625

Genç avukatlar da kendisine emek veren ailelerine, Adana Barosu’na ve büro avukatlarına teşekkür etti. Törenlerde Başkan Yardımcısı Av. Sabahattin Gümüş, Genel Sekreter Av. Semih Gökayaz, yönetim kurulu üyeleri Av. Furkan Kılıç, Av. Timur Ortatepe, Av. Nevzat Elçi, Av. Miyesser Erselan Önenli ve Av. A. Duygu Özgüven de hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz