"2020 asayiş yılı" değerlendirildi

Vali Süleyman Elban başkanlığında, İl Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri ve ilçe emniyet müdürlerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, 2020 yılında gerçekleştirilen emniyet ve asayiş çalışmalarıyla 2021 yılında yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

"2020 asayiş yılı" değerlendirildi
banner686

2020 ASAYİŞ YILI DEĞERLENDİRİLDİ

İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda kısa bir konuşma gerçekleştiren Vali Süleyman Elban; milletimiz ve devletimizin bekası, toplumun huzur ve emniyeti için yüksek vazife şuuru ile görev ifa eden tüm polislerimizin her türlü takdiri hak ettiğini dile getirdi.


Kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması gibi toplum huzurunu sağlamaya yönelik görevleri yerine getiren Emniyet Teşkilatımızın salgınla mücadelede de özveriyle çalıştığını belirten Vali Elban, “Pandemi sürecinin başladığı ilk andan beri ülkemizin bulunduğu bu zor zamanda ilgili tüm kurumlarımız gibi Emniyet Teşkilatımız da büyük bir sorumluluk örneği göstererek sahada gece-gündüz çalışmış ve halen de çalışmalarını bu anlayışla devam ettirmektedir.  Bu cansiparane çalışmalarından ötürü teşkilatımızın her bir ferdini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
Dün olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Emniyet Teşkilatının vatandaşlarımızın kaliteli hizmet beklentilerine cevap vermeye devam edeceğini belirten Vali Elban, polislerimizin her türlü güçlüğün üstesinden geleceğine, ilimiz genelinde mevcut huzur ve güven ortamını koruyacağına inancının tam olduğunu dile getirerek bu ortamın sağlanmasına olan katkılarından dolayı İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye teşekkür ettiğini söyledi.


Toplantı, gerçekleştirilen bilgilendirme faaliyetleri ve yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER