banner735

Adana'da "Ermeni meselesi" semineri

Vali Mahmut Demirtaş, ‘’Uluslararası Güvenlik, Terörizm ve Ermeni Meselesi’’ konusu üzerine gerçekleştirilen seminere katıldı.

Adana'da "Ermeni meselesi" semineri
banner686

Kemal Serhadlı Polis Meslek Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen seminere Vali Demirtaş’ın yanı sıra; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Seyit Sertçelik, Güvenlik ve Terör Uzmanı Dr. İmbat Muğlu, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Gazi Demir ile Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri katıldı.

banner625
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Seyit Sertçelik ile Güvenlik ve Terör Uzmanı Dr. İmbat Muğlu tarafından Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine; Ermeni Meselesi, Kut’ül Amare Zaferi hakkında bilgiler verildi.

Vali Demirtaş, verilen bilgilerin genç polis adaylarını bilgilendirmesi bakımından önemli bir çalışma olduğunu belirterek seminerin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz