banner785

Adana'da kaçak içki operasyonu

Adana İl Jandarma Komutanlığınca; halkın sağlığını tehdit eden Kaçak/Sahte içki imal ve ticaretinin insan sağlığı üzerindeki tehditlerini ortadan kaldırmak ve can kaybının önüne geçmek amacıyla yürütülen çalışmalar aralıksız sürdürülüyor.

Adana'da kaçak içki operasyonu
banner686

Adana İl Jandarma Komutanlığınca; halkın sağlığını tehdit eden Kaçak/Sahte  içki imal ve ticaretinin insan sağlığı üzerindeki tehditlerini ortadan kaldırmak ve can kaybının önüne geçmek amacıyla yürütülen çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. 

Bu kapsamda yapılan çalışmalar neticesinde; Yumurtalık İlçesi Yeşilköy Mahallesinde kaçak içki imal edildiğinin belirlenmesi üzerine adli makamlardan alınan arama kararına istinaden operasyon iyapıldı. S..B ve Ö.B isimli şahısların iş yeri, ev ve eklentilerinde yapılan arama neticesinde, (6) varil içerisinde el yapımı olduğu değerlendirilen toplam (1.500 Litre)kaçak içki ve kaçak içki üretiminde kullanılan muhtelif malzemeler ele geçirildi. Kaçak içki yaptıkları tespit edilen (2) şüpheli hakkında adli işlem başlatılmıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER