banner785

Adana'da tüm ilçelerde büyük denetim

Koronavirüsle mücadele çalışmaları kapsamında ilimizin tüm ilçelerinde denetim faaliyetleri devam ediyor.

Adana'da tüm ilçelerde büyük denetim
banner686

Görevli ekipler; vatandaşların yoğun olarak bulunduğu iş yerleri, marketler, pazar yerleri ve kalabalık noktalarda denetimlerde bulunarak koronavirüs tedbirlerine uymaları konusunda vatandaşlara hatırlatmalarda bulunuyor ve kurallara uymayanlara gerekli cezai yaptırımları uyguluyor.

"SALGINDAN HERKESİN GAYRETİYLE KURTULABİLİRİZ"

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Vali Elban, koronavirüs salgınından herkesin gayretleri sonucunda kurtulabileceğimizi ifade etti. Tek bir kişinin tedbirsizliğinin salgının yayılım hızına büyük etkiler edebileceğini vurgulayan Vali Elban, “Hastalıktan korunmak bizlerin uyacağı tedbirler sayesinde mümkün. Tüm dünyayı saran koronavirüsle mücadelemizde temizlik, maske ve mesafe kurallarına eksiksiz riayet etmek, salgının seyrini büyük ölçüde değiştirecektir. Bu temel kuralların yanı sıra Bilim Kurulumuzun tavsiyeleri doğrultusunda Cumhurbaşkanlığımızca alınan tedbirlere de uymak zorundayız.” dedi.

"DENETİMLER KENTİN HER BÖLGESİNDE DEVAM EDECEK"

Alınan tedbirlere uyulması konusunda denetim faaliyetlerinin kentin her bir noktasında devam edeceğini dile getiren Vali Elban, “Bu tedbirler sizlerin sağlığını korumak ve eski özlenen günlerimize yeniden kavuşabilmek için var. Sizlerin gayreti ve dikkati sayesinde bu zor süreçleri aşacak, sağlıklı günlerimize yeniden kucak açacağız. Bu bağlamda yetkililerin sesine kulak vererek kurallara uyan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER