banner735

Adanalı Aşçılardan Festivale destek

Adana Aşçılar ve Pastacılar Derneği (ADAPADER) Başkanı Derviş Göçmen, Adana Lezzet Festivali’nin kente ayrı bir heyecan ve renk katacağını bildirdi.

Adanalı Aşçılardan Festivale destek
banner686

ADAPADER olarak dijital olarak gerçekleşecek lezzet festivali öncesi Adana’nın nezih mekanı Qulis’te dernek üyeleri aşçılar ve pastacılarla bir araya gelen Derviş Göçmen, pandemi nedeniyle bu yıl dördüncüsü yapılacak ‘Adana Lezzet Festivali’nin dijital platformda gerçekleşeceğini, 9-10-11 Ekim’de tüm dünya ile buluşacak festivale konu olacak organizasyonları değerlendirme imkanı bulduklarını söyledi.

banner625

ADAPADER olarak Adana Valiliği öncülüğünde yapılacak festivale tam destek verme kararı aldıklarını vurgulayan Göçmen, toplantı sayesinde hem üyeleriyle hasret giderdiklerini hem de Adana’nın dünyaya açılan kapısı mutfak kültürünü daha ileri noktalara ulaştırabilmenin fikri zeminini oluşturduklarını belirtti. Lezzet Festivali’nin her açıdan kente ve ülkeye faydalı olması için ellerinden gelen her türlü çabayı göstereceklerini vurgulayan Göçmen, sonraki festivallerin sağlıklı ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşmesini temenni etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz