Ahmet Berhun için mevlid-i şerif

Geçtiğimiz Cuma günü 88 yaşında yaşamını yitiren Ahmet Berhun için Akkapı Mahallesi’nde bulunan Hz. Nebi Nuh Makamı’nda (Ziyareti)Mevlid-i şerif okundu.

Ahmet Berhun için mevlid-i şerif
banner686

ÇukurovaTürk TV (CTT) Genel Müdür Yardımcısı, İnternet Habercileri Platformu Başkanı,  TGS Adana Şube Mali Sekreteri, İYAD Genel Merkez YK üyesi Gazeteci Murat Berhun’un babası Ahmet Berhun için okutulan mevlid-i şerife; Esnaf Odaları Birliği Başkanı Nihat Sözütek, esnaf oda Başkanları ve yöneticileri, TMMOB İKK Sekreteri Erol Salman, TMMOB’a bağlı odaların Başkan ve yöneticileri, SES Başkanı Muzaffer Yüksel, ADD Adana Şube Başkanı İsa Kayadan, Yönetim Kurulu üyeleri ile Dernek üyeleri, Gazeteci meslektaşları, aile yakınları ile Akkapı halkı katıldı.

DUALAR’DAN HASIL OLAN SEVAPLAR,HZ. MUHAMMET, EHLİBEYT, ŞEHİTLER  ATATÜK VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI, AHMET BERHUN VE HAZİRUNUN ÖLMÜŞLERİNİN RUHUNA HEDİYE EDİLDİ

Hazirun, Mevlid-i şerif sırasında el açıp dualara ortak oldu. Hocalar tarafından okunan dualardan hasıl olan sevaplar;  başta Hz. Muhammet (SAV) Ehlibeyt ve  Şehitlerimiz olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve çalışma arkadaşlarına, Ahmet Berhun’a ve Hazirunun ölmüşlerinin ruhuna hediye edildi.

Mevlid-i Şerif sonrasında Ali, Hasan, Sabit ve Murat Berhun taziyeleri kabul etti. Ahmet Berhun biri vefat eden 12 çocuk ve 18 torun sahibiydi

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2019, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER