AKUT Başkanı Mahruki Adana’da

AKUT Başkanı Ali Nasuh Mahruki, Mersin’de düzenlenen “Vatan lafla değil, eylemle sevilir” başlıklı bir konferans ve AKDEV Mersin Şubesi’nin açılış törenlerine katılmak üzere Adana’ya geldi.

AKUT Başkanı Mahruki Adana’da
banner686

Adana Şakirpaşa Hava Alanı’nda Atatürk Kültür Dayanışma Eğitim Vakfı Genel Başkanı Gül Karyaldız, Lions Güney Anadolu Kulüpleri Atatürk ve Cumhuriyet Etkinlikleri Komite Başkanı ve aynı zamanda AKDEV 2. Başkanı Halit Tiltay, Lions Kulüpleri 11. Bölge Başkanı Ömer Ruhi Eryurt, Lions Kulüpleri geçen dönem Komite Başkanı Yaşar Ateşoğlu ve AKDEV Genel Koordinatörü Şahin Esendemir tarafından karşılanan ünlü dağcı ve sivil toplum kuruluşu başkanı Ali Nasuh Mahruki ve eşi Mine Mahruki organizasyonlara katılmak üzere Mersin’e geçtiler.

Mahruki, Türkiye’nin 1999 depremi sonrasında AKUT’la birlikte sivil toplumun gücünü fark ettiğini, toplumun tümünde zihin haritası mdeğişimi kavranı altında hayata yepyeni bir bakış açısının doğduğunun gözlediğini belirterek, “Dünyanın en yüksek zirvelerinden dünyayı sadece gözlerimizle izlemekle kalmıyor, hayata, insan ilişkilerine ve tüm olan bitene çok daha derin, felsefi ve inançlı bir bakış geliştiriyoruz. Bunun halkımızla, gençlerimizle paylaşımı için de Mersin’de bir araya geleceğiz. Böyle bir toplantıyı uygun bir zamanda da Adana’da yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2012, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz