Aldırmaz çalışmaları denetledi

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Müdürlüğü ekiplerinin Ordu Caddesi’nde sürdürdüğü asfalt çalışmalarını denetledi.

Aldırmaz çalışmaları denetledi
banner686

Gece denetimde Yol Müdürü Hüseyin Dündar’dan bilgi alan Zihni Aldırmaz, yol müdürlüğü çalışanları ile de sohbet etti. Ordu Caddesi’nin Adana’nın yoğun caddelerinden biri olduğunu belirten Zihni Aldırmaz, “Bundan dolayı çalışmalarımızı akşam ve gece, trafiğin az olduğu saatlerde yapıyoruz. Böylece gündüz hem esnafımızın işlerini aksatmıyor hem de kısmen de olsa trafik akışına izin veriyoruz” dedi.
Yol Müdürlüğü ekiplerinin önce mevcut asfaltı freze ile sıyırdığını ve üzerine kaliteli asfalt kaplama yapıldığını açıklayan Zihni Aldırmaz, “Böylece uzun yıllar Adanalı’nın kullanacağı asfalt yapılmış oluyor. Yaptığımız hizmetin kalitesi bizler için çok önemli. Çünkü biz kamunun kaynaklarını kullanıyoruz. En iyi hizmeti vermek zorundayız” şeklinde konuştu.
Yol müdürlüğü çalışanları ile sohbet eden Zihni Aldırmaz, “kolay gelsin” dileğinde bulunarak, onlara çikolota ikram etti.
banner625
Reşatbey Mahallesi Muhtarı Ahmet Kurşun da yapılan hizmetten dolayı Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti ve Reşatbey’in daha da güzelleştiğini ifade etti.
Ordu Caddesi esnafı da verilen hizmetten mennun olduklarını belirterek, Zihni Aldırmaz ve ekibine teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2012, 21:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz