Aldırmaz'dan Cem evi sözü

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Alevi Bileşenleri tarafından organize edilen aşure etkinliğine katıldı.

Aldırmaz'dan Cem evi sözü
banner686
100. Yıl Cem Evi’nde yapılan aşure etkinliğin konuşan Zihni Aldırmaz, Adana’nın ve Türkiye’nin birlik beraberliğe ihtiyacı olduğu günlerde oluşan bu tablonun muhteşem olduğunu söyledi.

“Sizlerle birlikte olmaktan mutluyum” ifadesini kullanan Zihni Aldırmaz, “İnşallah gelecek yıl burada yine biraraya geldiğimizde bu bina bitmiş olacak. Cem evinin tamamlanması için elimizden geleceği yapacağız” şeklinde konuştu.

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Adana Şube Başkanı Sayim Yılmaz da yaptığı konuşmada etkinliğe katılanlara teşekkür etti.
banner625

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ile Alevi dernek ve vakıf başkanlarının da konuşma yaptığı aşure etkinliğinde semah gösterileri yapıldı, vatandaşlara aşure ikram edildi.

Türk Halk Müziği Sanatçısı ve CHP Milletvekili Sabahat Akkiraz’ın konser verdiği etkinliğe Milletvekilleri Faruk Loğoğlu, Ali Demirçalı Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özkan, Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan ve Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan da katıldı.
Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2012, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz