banner785

ASKF'den Vali Elban'a ziyaret

Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ahmet Bozan, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Vali Süleyman Elban’ı ziyaret etti.

ASKF'den Vali Elban'a ziyaret
banner686

Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette ASKF Başkanı Ahmet Bozan, Vali Elban’ın yeni görevinin hayırlı olmasını temenni edip Vali Elban’a federasyon tarafından amatör spor kulüpleriyle ilgili gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi verdi. İyi temennileri ve ziyaretlerinden dolayı konuklarına memnuniyetini bildiren Vali Elban; “Çocuklarımızı ve gençlerimizi sportif ve kültürel faaliyetlere yönlendirmek geleceğimizin daha da aydınlık olmasına vesile olacak çünkü, spora yönelen gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak kaldıkları bir hayat anlayışını benimseyecektir. Sporcu gençlerimiz; çevik ve ahlaklı birer birey olacak, ülkemize ve milletimize güzel hizmetlerde bulunacaklardır.” dedi.

Amatör spor kulüplerine her zaman destek olmaya hazır olduklarını da sözlerine ekleyen Vali Elban, Adana ASKF Başkanı Ahmet Bozan ile yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER