Baklalı köyünde asfalt çalışması

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Müdürlüğü ekipleri, Baklalı Köyü’nün D-400 karayolu ile bağlantısı sağlayacak 5.5 kilometrelikyolun 2 kilometresinin altyapısını tamamlayarak sıcak asfaltını döktü.

Baklalı köyünde asfalt çalışması
banner686

Trafiği rahatlatmak için ‘Akıllı Dokunuş Projesi’ kapsamında yeni bulvarlar açan, kavşaklarda düzenlemeler yapan, son 2 yılda DSİ sulama kanalı ve Sarıçam Deresi üzerine 21 araç köprüsü inşaa eden Büyükşehir Belediyesi, köyleri de ihmal etmiyor.

   Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın talimatı üzerine köy yollarını da asfaltladıklarını söyleyen Yol Müdürü Hüseyin Dündar ekiplerin, Baklalı Köyü’nün D-400 karayolu bağlantısını sağlayan 5.5 kilometre uzunluğunda yolun 2 kilometresinin altyapısını tamamladığını, sıcak asfaltını döktüğünü bildirdi.

   12 metre enindeki köy yolunun Organize Sanayi Bölgesi’ndeki kısmının sıcak asfaltının tamamlandığını kaydeden Yol Müdürü Hüseyin Dündar, “Diğer 3.5 kilometrelik bölümünün ikinci kat asfaltını da en kısa sürede tamamlayacağız” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2012, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz