Baro Başkanı Çıtırık’tan meslektaşına vefa

Adana Baro Başkanı Avukat Mengücek Gazi Çıtırık ve Baro Başkan Yardımcısı Avukat Murat Loğoğlu, geçirdiği ameliyat nedeniyle Avukat Mustafa Deniz Ergüler’i evinde ziyaret ettiler. Baro heyeti, ziyarette, geçmiş olsun dileklerini sundular ve sağlıklı,mutlu ve başarılı bir meslek yaşamı dilediler.

Baro Başkanı Çıtırık’tan meslektaşına vefa
banner686
Mustafa Deniz Ergüler de, ziyaretlerinden dolayı Baro Başkanı ve Baro Başkan Yardımcısına teşekkür ederek; sağlık durumuyla birebir ilgilenen TBB Başkanı Avukat Metin Feyzioğlu, Baro Başkanı Avukat Mengücek Gazi Çıtırık, TBB Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Yurdagül Gündoğan, Baro Yönetim Kurulu Üyeleri ile tüm meslektaşlarına minnet borçlu olduğunu söyledi.

banner625
Avukat Mustafa Deniz Ergüler’in eşi Tülay, oğlu Murat ve kayınvalidesi Kadiriye Çiçek de Baro heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundular.

Mustafa Denız Ergüler,  28 Mart 2014 tarihinde, bir süredir  devam eden rahatsızlığı nedeniyle, Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde  dünyaca ünlü Beyin Cerrahı Profesör Gazi Yaşargil tarafından başarılı bir operasyon gerçekleşmişti.
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2014, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz