Baro'dan Başsavcı Gümüş'e ziyaret

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı iken Adana Cumhuriyet Başsavcısı olarak göreve başlayan Bilal Gümüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Baro'dan Başsavcı Gümüş'e ziyaret
banner686

Baro Başkanı Av. Veli Küçük, Genel Sekreter Av. Semih Gökayaz, Yönetim Kurulu üyeleri; Av. Miyesser Ersalan Önenli, Av. Sinem Tanrısınatapan, Av. Timur Ortatepe Adana Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Bilal Gümüş’ü ziyaret sırasında hazır bulundular.  Gümüş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Baro Başkanı Av. Küçük, Gümüş'e Cumhuriyet Başsavcılığı görevinde başarılar diledi.

banner625

Baro Başkanı Av. Veli Küçük; “Adana Barosu olarak hukuk ve adaletin tecellisi ve meslektaşlarımızın rahat çalışması için özverili bir şekilde çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adana Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş de barolara çok önemli görevler düştüğünü kaydetti. Ziyarette mesleki konular, yeni adliye binası, avukatların yaşadığı sorunlar paylaşıldı ve çözüm yolları konuşuldu.  Ziyaret sosyal mesafeli toplu fotoğraf çekimi ardından son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz