banner834

Baro yönetiminden Kocaispir'e ziyaret

Adana Barosu Başkanı Av. Semih Gökayaz, Başkan Yardımcısı Av. Miyesser Ersalan Önenli, Yönetim Kurulu üyeleri Av. İlker Güzel, Av. A. Duygu Özgüven ve Av. Neval Yurtdaş, Yüreğir Belediye Başkanı Av. M. Fatih Kocaispir’i makamında ziyaret etti.

Baro yönetiminden Kocaispir'e ziyaret

Ziyaret sırasında yeni adliye binası çevresinin düzenlenmesi, otopark konusu, mesleğimizin sorunları ve çözümleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir, “Yeni adliye binasının çevresine ilişkin imar uygulaması kesinleşti. Çok yakında çevrenin çehresinin değişeceğine inanıyorum. Meslektaşlarımızın yaşadığı otopark sorununun çözümü için biz de elimizden geleni yapacağız” dedi. Kocaispir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Samimi ortamda geçen görüşmede Av. Gökayaz ise Yeni Adana Adliyesi’nde meslektaşlarının yaşadığı otopark sorununa değindi. Konu hakkında karşılıklı çözüm önerileri konuşuldu. Ziyarette Yüreğir Belediyesi Başkan Yardımcıları Murat Ayhan Benlice ve Orhan Tosun ile Hukuk Müdürü Av. İbrahim Bakıcı da hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner841