“Bereketli Topraklar Barışı Arıyor”

Adana-Osmaniye Tabip Odası ile Eğitim Sen Adana Şubesi Suriye’de yaşanan olayların anlatılacağı “Bereketli Topraklar Barışı Arıyor” Paneli düzenleyecek.

“Bereketli Topraklar Barışı Arıyor”
banner686
Moderatörlüğünü Adana-Osmaniye Tabip Odası Genel Sekreteri Dr. Halit Atik’in Yapacağı Panele CHP Hatay Milletvekili Dr. Mehmet Ali Edipoğlu, Gazeteci Faik Bulut ve Sosyolog Prof. Dr. Ahmet Özer konuşmacı olarak katılacak.

banner625
 24 Kasım 2012 Cumartesi yapılacak panel öncesi açıklama yapan Adana-Osmaniye Tabip Odası Genel Sekreteri Dr. Halit Atik,” Gerçekleştireceğimiz panel de Ortadoğu’nun ve özelde Suriye’nin konuşulacağı, Türkiye – Suriye ilişkilerinin tartışılacağı panele her kesimi davet ediyoruz. Biz hekimler barıştan yanayız. Hekimlik mesleği insanı yaşatmak içindir. Suriye’deki iç çatışma bölgemizi ciddi bir biçimde ilgilendirmektedir. Hatay, Adana, Urfa’ya yansımalarının neler olacağı ve bölge ekonomisini nasıl etkileyeceğinin anlatılacağı panel; saat 14.00’da Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonunda düzenlenecektir. Tüm Adanalı halkımızı ve konuya duyarlı insanlarımızı bekliyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2012, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner739

cyberturk.biz