banner733

BPW Anneler Günü etkinliği düzenledi

Uluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (BPW) Adana Kulübü Başkanı Ayça Katlav ve kulüp üyeleri Anneler Günü münasebetiyle Adana Atlı Spor Kulübü Sosyal Tesislerinde Anneleriyle bir araya gelerek Anneler Gününü kutladı.

BPW Anneler Günü etkinliği düzenledi
banner686

Tek aşk’ın ve sonsuz sevginin tanımının sadece “anne” sözcüğü ile ifade edilebileceğini söyleyen BPW Adana Kulübü Başkanı Ayça Katlav, yaptığı açıklamada “Benim tek dostum, ilk öğretmenim, canım, güzel kalplim, ilk nefesim, ilk adımım, ilk şarkım ve sonsuz aşkım melek annemdir. Annelerimize olan sevgimizi anlatmaya kelimelerin yetmeyeceğini hepimiz biliriz. Başta benim annem olmak üzere tüm annelerimizin gününü kutluyorum. Allah hiç kimseyi annesiz bırakmasın. Annesini yitirmiş olanlara da sabır diliyorum” dedi.

 

ANNELERİMİZ HER TÜRLÜ SAYGIYI HAK EDİYOR

Kahvaltıya katılan tüm annelere hediyeler vererek anneler gününü kutlayan BPW Adana Kulübü Başkanı Katlav,”Biz iş kadınları günümüzün çoğunluğunu yoğun ve yorucu geçirdiğimizden kulüp üyesi arkadaşlarımla birlikte günün anlamına uygun bir etkinlik düzenleme fikri mükemmel olur diye düşündük. Bu fırsatı yakalamışken her türlü sevgi ve saygıyı hak eden annelerimizle açık havada birlikte, güzel bir gün geçirmek istedik. İyi de yapmışız. Annelerimizin yüzlerinde oluşan tebessüm bizler için dünyaya bedel. Olmazsa olmaz sevgi kaynağı tüm annelerin ellerinden öpüyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2014, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz