banner785

Ceyhan Belediyesi'nden iki mahallede iftar

Ceyhan Belediyesi tarafından Ramazan ayı münasebetiyle Şahin Özbilen ve Fatih Sultan Mehmet mahallesinde düzenlenen iftar yemeği programı büyük ilgi gördü.

Ceyhan Belediyesi'nden iki mahallede iftar
banner686

Ceyhan Belediyesi tarafından bu yıl Ramazan ayı iftar yemeği programlarının Şahin Özbilen ve Fatih Sultan Mehmet mahallesinde düzenlendi. Mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği iftar programı öncesi Kuran-ı Kerim tilaveti okundu ve dualar edildi.

İftar yemeği öncesi bir konuşma yapan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan bu mübarek Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar yemeği programına gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı tüm Mahalle  halkına çok teşekkür ediyorum. Rabbül Âlemin tuttuğunuz oruçları kabul etsin.” Dedi.

HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK

Başkan Alemdar Öztürk,” bizlere gösterdiğiniz bu teveccühü sizlere hizmet yaparak ödeyeceğiz. Bu amaçla  Fatih Sultan Mehmet  ve Şahin Özbilen  mahallelerimizde   parke yol ile asfalt çalışmalarının devam ettiğini ve. ayrıca İlçe merkezinin tamamında başlattığımız asfalt çalışmaları hızla devan ediyor dedi.

Başkan Alemdar Öztürk ve iftar yemeğine katılanlar ezanın okunmasıyla birlikte iftarlarını açtı.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2015, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER