Ceyhan'da asfalt çalışması

Ceyhan Belediyesi tarafından yaz sezonu asfalt çalışmaları ilçenin tüm mahallelerinde devam ediyor

Ceyhan'da asfalt çalışması
banner686
Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Alemdar Öztürk, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan asvalt çalışmaları hızla devam ediyor  İlçenin tüm mahallelerinde devam eden asfalt tüm  çalışmalarını  yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Küçük kırım Mahallesindeki asfalt çalışmalarını inceledi hemde  esnaflarla da bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunarak esnafların dilek ve temennilerini dinledi 

banner625
İLÇENİN TÜM MAHALLELERİNDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR 
 Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Bütünşehir yasası ile köylerin mahalleye dönüşmesi ile hizmet alanlarının genişlemesine rağmen hizmetlerin ilçenin tüm mahallelerinde aksamadan aralıksız olarak devam ettiğini belirtti ve asfalt çalışmalarının sezon sonuna kadar devam edeceğini söyledi. 

Belediye Başkanı Alemdar Öztürk yaptığı açıklamada, "   ilçenin En işlek bölgelerden başlamak kaydıyla belirlenen program dâhilinde ihtiyaç duyulan bölgelere asfalt dökmeye devam edeceğiz. Bunun yanı sıra kilit parke yol çalışmalarımız da sürmektedir. Sorumluluk alanımıza giren bölgelerde vatandaşlarımızı tozlu ve bozuk yollardan kurtarmak için ekiplerimizle gece gündüz çalışacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2015, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz