ÇMO’dan “Endüstriyel İletişim” Semineri

Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) Adana Şubesi, mesleki kazanımları artırma ve meslektaşlarının günümüz koşullarında en sağlıklı biçimde hizmet üretmelerine yardımcı olmak amacıyla eğitim, seminer ve sempozyumlar düzenlemeye devam ediyor.

ÇMO’dan “Endüstriyel İletişim” Semineri
banner686

ÇMO, son olarak “Endüstriyel Dil ve İletişim Becerileri” semineri düzenledi. Şube Başkanı Kenan Doğan “Bu etkinliklerle; meslektaşlarımızın bilgi birikimlerini artırmak, mesleki deneyimlerini pekiştirmek, öğrenci üyelerimizin mesleğe adaptasyonlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Teknik ve mevzuat içerikli eğitimlerimiz rutin aralıklarla devam edecek” dedi.

Yıllık eğitim programı çerçevesinde İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Adana Şube toplantı salonunda düzenlenen seminere ilgi yüksek oldu.ÇMO üyeleri ve Çevre Mühendisliği bölümü öğrencilerin katıldığı seminerde Eğitmen Ozan Boran “Endüstriyel Dil ve İletişim Becerileri” konulu eğitim verdi.


ÜYELERİMİZE VE ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZE HER ALANDA DESTEK
Seminerin açış konuşmasını yapan Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) Adana Şube Başkanı Kenan Doğan, Yönetim kurulunun, görev yaptığı süreç içerisinde ortak değer olan çevrenin ve yaşam alanlarının koşulsuz savunucusu olmaya devam ettiğini hatırlattı. Doğan, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü;

banner625

“Afaki bilgilerle değil, bilimsel bilgi birikimi ve sosyal sorumluluk bilinciyle çevre ve doğanın tahribatına karşı yaşamın sürdürülebilirliğini savunarak, halkımızı bilgilendirip çözüm önerilerini sunmaktayız.

ODAMIZ ÇEVRESEL SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETİYOR
Odamızın görevde olduğu süre zarfında yürüttüğü çalışmalar arasında, yaşamın sürdürülebilirliği kapsamında; çevresel sorunlara karşı çözüm üretilmesi, çevrenin korunması, mesleki hakların mücadelesi, mesleğimizin hak ettiği noktalara getirilmesi, üyelerimize ve üniversitede okuyan bölüm öğrencilerimize yönelik faaliyetler ve sosyal sorumluluk projeleri yer almaktadır. Bölüm öğrencilerimizin okulda edinmeye çalıştıkları teorik bilgilerin pekişmesi ve mesleki olarak kullanımının sağlanması için ücretsiz eğitimler, seminerler, sempozyumlar, teknik geziler düzenlenmekte ve benzer etkinliklerin devamlılığı sağlanmaktadır. Bu Eğitim seminerimize katılım sağlayan üyelerimize, öğrenci üyelerimize eğitimin, faydalı olmasını diliyor, teşekkür ediyorum.”

OZAN BORAN İLETİŞİMİ ANLATTI
Konuşmanın ardından Eğitmen Ozan Boran “Endüstriyel Dil ve İletişim Becerileri” konulu seminer  verdi. Boran seminerde, “İletişim nedir” , “İletişim türleri”, “Etkili iletişimin amacı”, “İletişimi oluşturan temel unsurlar”, “Beden dilinin önemi”, “Tokalaşma, göz teması, kişisel etki alanı”, ilk izlenimin önemi”, “Güven, özgüven” ve “İletişimi zorlaştıran faktörler” konularında bilgiler aktardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner715

cyberturk.biz