Çukurova Kaymakamlığı pırıldıyor!

Vali Süleyman Elban, vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla yapılan Çukurova Kaymakamlığının yeni binasında incelemelerde bulundu.

Çukurova Kaymakamlığı pırıldıyor!
banner686

Kaymakamlıkça verilen hizmetler, ilçenin genel durumu ve planlanan yatırımlar hakkında Kaymakam Mustafa Kaya’dan bilgiler alan Vali Elban, tüm kaymakamlık personeline çalışmalarında başarılar dilediğini belirtti.
Vali Elban, "Bu tür güzel yatırımların ilimize kazandırılmasında desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm bakanlarımıza ve Adana milletvekillerimize teşekkür ediyorum.” dedi.


Yeni binanın tüm Çukurova halkına hayırlı olmasını dileyen Vali Elban, yapılan çeşitli değerlendirmelerin ardından Çukurova Kaymakamlığından ayrıldı. 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğanşehir
Doğanşehir - 5 ay Önce

Fotoğraflara bakınca memurlar ve yetkililer dahil en gencinin 55-60 yaşında artık merdiven çıkmakta zorlanan yakın gözlüğü kullanan kişiler olduğunu görüyoruz.Genç nüfusa sahip ülkemizin en büyük sorunlarından biri de budur.Kamuda çalışanların öleceği son güne kadar sofranın başından kalkmamaya yeminli olması.

banner785
SIRADAKİ HABER