ÇUMED, Milletvekili Koncuk’u Ağırladı

Kısa adı ÇUMED olan Çukurova Medikalciler Derneğini ziyaret eden bağımsız Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Medikalcilerin sorunlarını dinledi. Ülke sorunlarının da konuşulduğu toplantıda Koncuk, İYİ Partiden istifa eden Prof. Dr. Ümit Özdağ ile birlikte kuracakları yeni bir siyasi partinin oluşumundan da bahsetti.

ÇUMED,  Milletvekili Koncuk’u Ağırladı
banner686

Hijyen ve mesafe kurallarına uyularak yapılan toplantıya, Çukurova Medikalciler Derneği  Başkanı Oğuz Akkaya’nın yanı sıra,  Medya ve İletişim Komisyonu Başkanı Yücel Deniz, Türkiye Halı Yıkayıcıları Adana ve Güney Doğu Anadolu Federasyonu Başkanı Volkan Uçak, Adana Gençlik, Spor, Doğa ve İzcilik Kulübü Başkanı Ayhan Binboğa ile Yönetim Kurulu üyelerinden Seyfettin Ünal ve Fatma Hançerli de katıldı.

Koncuk, ÇUMED’de yaptığı konuşmasında, siyasi parti kurma çalışmalarını yakın zamanda tamamlayacaklarını dile getirerek,  ülkenin sorunlarına çözüm getirecek kapsamlı bir program hazırladıklarını  ifade etti.  Koncuk , ‘’Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkacağız. Hedefimiz,  Atatürk milliyetçiliği çizgisinden taviz vermeden, milliyetçileri bir çatı altında toplamak; sosyal, kültürel, ekonomik ve ülkemizi ilgilendiren tüm alanlarda çözüm odaklı çalışmaktır’’ şeklinde konuştu.  Adana İl, İlçe Teşkilatlarının hazırlık çalışmalarının devam ettiğini de belirterek,  Türkiye’nin her yerinden olduğu gibi, Adana’dan da yoğun bir ilginin olduğunu ifade etti. Koncuk, ’’Yeni bir ruh ve anlayışla güçlü bir çıkış yapacağımıza inanıyorum’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER